8 yaşındaki Eren’den duygulandıran sarılma

Ailesiyle birlikte Malatya’dan gelen 8 yaşındaki Eren Eymen Kama, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e sarılarak teşekkür etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Malatya’dan ailesiyle birlikte Samsun’a gelen 8 yaşındaki Eren Eymen Kama, kaldıkları yurtta kendilerini ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e sarılarak destekleri için teşekkür etti.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen iki büyük depremin ardından Samsun depremzedelere kucak açtı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, deprem bölgesinden kente gelen vatandaşları kaldıkları evlerde ve Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Turgut Özal Yurdu’nda ziyaret etti.

Eren’den duygulandıran sarılma

Adıyaman, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya illerinden getirilerek yurda yerleştirilen depremzedelerle tek tek sohbet eden Başkan Demir, gençlere ve çocuklara hediyeler verdi.

Eren

Ziyaret sırasında 8 yaşındaki Eren Eymen Kama ise Başkan Mustafa Demir’e sarılarak teşekkür etti. Malatya’dan gelen 5 kişilik Kama ailesinin en küçüğü olan 8 yaşındaki Eren Eymen’e Başkan Demir de ziyaret anısına oyuncak hediye etti.

Depremzedelere ev ziyareti

Başkan Demir, ayrıca Kahramanmaraş’tan eşi ve ikiz çocuklarıyla birlikte Samsun’a gelen Ziya Şakir Öztürk ve ailesini evlerinde ziyaret etti. Aileye geçmiş olsun dileklerini ileterek taleplerini dinleyen Başkan Demir, ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Eren

Başkan Demir : Her zaman yanınızdayız

Afet bölgesinde ve kente gelen depremzede vatandaşlara destek vermeyi sürdüreceklerini söyleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Biz her zaman afetzede vatandaşlarımızın yanındayız. Maddi, manevi her açıdan yaralarını sarmak için varız. Bütün imkanlarımızla hem deprem bölgesinde hem de kentimize gelen depremzede kardeşlerimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Allah’ın izniyle kısa sürede bu yaralar sarılacak” dedi.

8 yaşındaki Eren’den duygulandıran sarılma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!