19 Mayıs Stadı’nın sorunlarına ışık tutacak anket

1965 Samsunspor Derneği'nin hazırladığı ve Samsunspor taraftarın katılımıyla yapılan anket çalışması, Samsun 19 Mayıs Stadyumda yaşanan sorunlara ışık tutacak.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun 19 Mayıs Stadı‘na giden yüzlerce Samsunsporlu taraftarın katılımıyla gerçekleşen anket, “Samsunspor taraftarın 19 Mayıs Stadı’nda yaşadığı sorunlar” nelerdir? Stadyuma gelen taraftarlar ne istiyor? gibi önemli verilerin ortaya çıkmasını sağlanacak.

Kırmızı-Beyazlı taraftarların stadyuma gidişinde dönüşüne kadar olan tüm deneyimleriyle alakalı 34 soruluk anket, sorunlara ışık tutacak. Aynı zamanda bu çalışma sonunda anket verilerini ilgili kurumlarla paylaşarak çözüm bulmaları istenecek.

19 Mayıs Stadı

İlk gün 250 kişi katılım gösterdi

Hazırlanan online ankete ilk gün yaklaşık 250 kişi katılım gösterdiğini belirten 1965 Samsunspor Derneği Başkanı Çağdaş Yıldırım, “19 Mayıs Stadı’nda yaşanan sorunlara çözüm üretmek ve yetkilere önerilerde bulunmak için 34 soruluk bir online anket çalışması başlattık. 19 Mayıs Stadı’nda yaşanan sorunlara ışık tutacak bu ankete tüm renktaşlarımız katılım göstermesini diliyoruz” diyerek şunları söyledi:

19 Mayıs Stadı

19 Mayıs Stadı ile ilgili anket sonucu ilgili kurumlarla paylaşılacak

“Anket sorularının içinde güvenlik, temizlik, ulaşım gibi birçok alanda soru var. Taraftarlarımız ilgili yaklaşık 34 soruluk ankete katılım göstererek yetkilere sesini duyabilir. 1965 Samsunspor Derneği yönetim kurulu, akademisyenler ve taraftarlarımıza danışarak hazırlandı. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu, Samsun Valiliği, Samsun Emniyet Müdürlüğü, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Tekeköy Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, diğer alt belediyeler ve ilgili tüm kurumlarla bu anket sonucunu paylaşarak yaşanan sorunlara çözüm kavuşmasını istiyoruz.”

19 Mayıs Stadı

Ankete https://forms.gle/h7r7TPjbREWmDic19 adresimizden sosyal medya hesaplarımıza girecek ilgili linkten de ulaşabilir. Katılım ücretsiz ve yaklaşık 2 dakikalık bir ankettir.

19 Mayıs Stadı’nın sorunlarına ışık tutacak anket

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!