19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti’nden DHA’ya ziyaret

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır, yeniden DHA Bölge Müdürlüğü görevine getirilen Murat Sandıkçı'yı ziyaret etti.

DHA
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye genelinde yeni bir yapılanma içerisine giren Demirören Haber Ajansı (DHA), Samsun Bölge Müdürlüğü’nü yeniden faaliyete geçirdi. Gazeteci Murat Sandıkçı’nın ‘bölge sorumlusu’ olarak görevlendirildiği ajans, Samsun merkezli Sinop, Ordu, Çorum, Amasya ve Tokat illerindeki faaliyetlerini yeni bir ekip ile sürdürüyor.

DHA

Son derece sevindirici gelişme

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ile Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Dilber, DHA Samsun Bölge Müdürü Murat Sandıkçı’yı ziyaret ederek görevinde başarı diledi. DHA’nın, Türkiye’nin en önemli 3 haber ajansından birisi olduğunu belirten Yusuf Ziya Çakır, “Yeni bir döneme giren Demirören Haber Ajansı’nın yeniden Samsun’u bölge merkezi seçerek faaliyetlerine başlaması son derece olumlu ve sevindirici olmuştur. Aynı zamanda yönetim kurulu üyemiz de olan değerli meslektaşımız Murat Sandıkçı önderliğinde DHA’nın Samsun’da önemli başarılara imza atacağına inanıyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

DHA

DHA doğru ve tarafsız yayıncılığın adresi

Ziyaret nedeniyle Yusuf Ziya Çakır ve Muammer Dilber’e teşekkür eden Murat Sandıkçı da, “Demirören Haber Ajansı olarak ilimiz ve bölgemizden doğru ve tarafsız yayıncılık anlayışla haberleri kamuoyuna ulaştırmaya gayret ediyoruz” ifadesini kullandı.

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti’nden DHA’ya ziyaret

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Kanaldaa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!